Organizasyon

Diyola Parti Evi ve Organizasyon – Ankara

Bir 2.yaş günü organizasyonu için gittik Diyola’ya. Yıldız Turan Güneş Bulvarı paralelinde, Sancak Mahallesi tarafında, Konrad Adenauer Caddesi üzerinde 22 numarada. Bir binanın dükkan katında.
Böyle organizasyonlar için açık hava tercih ediliyor bu aralar. Hava şartları ve ulaşılabilirlik konusunda böyle yerler çok daha uygun oluyor bence. Cadde boyunca araç park edecek bir yer kolayca bulabiliyorsunuz ayrıca.

İçeri girer girmez bol güleryüzle karşılaşıyorsunuz. Her daim isteğinizi karşılayacak birini bulabiliyorsunuz.
Bu kadar bebek çocuk olmasına rağmen bir emzirme odası yok ama sırf bu isteğiniz için mutfak katını sizin için boşaltıyorlar.
Haliyle bolca çocuk geleceği için içeride bir oturma odası büyüklüğünde oyun bölümü var. Top havuzu ufak bir kaydırak vs.
Ayrıca çocuklar için sandalye masa ve ayrı yemek menüleri de sunuyorlar.

 

Yalnız mekan sağlamak ve yemekler dışında üstteki gibi konsept ürünler de isteğinize göre hazırlanıyor. İçecek giydirmesi, peçetelik, su şişesi giydirme, çikolata paketi, şeker paketi gibi ürünleri de yine mekan ile anlaşarak hazırlatabiliyorsunuz.
Gelelim sadede. Burası hakkında yazı yazma isteğim üstteki sofra sayesinde oldu. Öncelikle sofradan hatırlayabildiklerimi yazayım; profiterol, un kurabiyesi, kısır, acukalı ekmek, çerkez tavuğu, zeytinyağlı yaprak sarma, mercimek köfte. Tüm bu mezeleri kendileri yapıyorlar. Alt kattaki mutfakta.
Hiç abartmıyorum hayatımda yediğim en lezzetli kısır ve çerkez tavuğuydu.
Yine abartmıyorum anneminkilerden sonra hayatımın en lezzetli mercimek köfte ve yaprak sarmasını yedim.
Kurabiye profiterol de kötü değil, muhteşem. Ama hayatımda yediğim en iyileri değil.
Burada bir organizasyon düşünmüyorsanız bile, özel günlerde ya da başka yerde bir organizasyon için meze hazırlıyorlar mı bilmiyorum. Ama ben bir sorun derim, pişman olmayacaksınız…